Odzież i tekstylia

Jesteśmy dystrybutorem duńskiej marki ID Identity, czym bez dwóch zdań możemy się pochwalić. Codzienne wyzwania wymagają wysokiej jakości odzieży zaprojektowanej z myślą o jeszcze większej swobodzie ruchu i wygodzie. Oferujemy szeroki wybór odzieży korporacyjnej jak i roboczej,takiej jak  t-shirty, koszulki polo, bluzy, spodnie, kurtki softshell, czapki, plecaki i wiele innych. Wszystkie nasze produkty są wykonywane z dbałością o każdy szczegół i zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Oferujemy także odzież sportową, która doskonale sprawdzi się w różnych sytuacjach. Tekstylia są personalizowane, dzięki czemu możemy wykonać indywidualny projekt, który idealnie odzwierciedli charakter Twojej firmy. Posiadamy również możliwość wykonania produkcji specjalnych od podstaw, co pozwala stworzyć markę własną lub produkty odpowiadające specyfice branży i potrzebom firmy.

Zapewniamy kompleksową obsługę, począwszy od konsultacji w zakresie doboru odpowiednich modeli, poprzez personalizację aż do szybkiej realizacji zamówienia i dostawy.

Gwarantujemy zadowolenie klientów!

 

Nie czekaj, wybierz naszą ofertę i ciesz się wysokiej jakości tekstyliami.

Przewiń do góry